Form Layout (1.0.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Region
sq: Sektori

en: Custom
sq: E personalizuar

en: No fields available.
sq: Asnjë fushë në dispozicion.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
