Form Layout (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
