Form Layout (1.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Tabs
ug: جەدۋەل
