Form Layout (1.0.2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Region
ca: Regió

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Switch
ca: Canvia

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Sections
ca: Seccions

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: No fields available.
ca: No hi ha cap camp disponible.

en: Vertical tabs
ca: Pestanyes verticals

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Region for @title
ca: Regió per a @title
