Form Layout (1.0.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Region
et: Regioon

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Switch
et: Vaheta

en: Tabs
et: Sakid

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: Vertical tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Region for @title
et: @title regioon
