Form Layout (1.0.2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Region
fi: Alue

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Switch
fi: Vaihda

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Sections
fi: Osiot

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: No fields available.
fi: Yhtään kenttää ei ole saatavilla.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
