Form Layout (1.0.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan
