Form Layout (1.0.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
