Form Layout (1.0.2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Region
it: Regione

en: Custom
it: Personalizzato

en: Fields
it: Campi

en: Add group
it: Aggiungi gruppo

en: Switch
it: Cambia

en: Tabs
it: Schede

en: Layout settings
it: Impostazioni del layout

en: No fields available.
it: Nessun campo disponibile.

en: Weight for @title
it: Peso per @title
