Form Layout (1.0.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Region
lt: Sritis

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Switch
lt: Perjungti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Region for @title
lt: @title sritis
