Form Layout (1.0.2) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Remove
ms: Buang

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Field
ms: Medan

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Region
ms: Kawasan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Fields
ms: Medan-medan

en: No fields available.
ms: Tiada medan tersedia ada.

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
