Form Layout (1.0.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Region
my: နယ်ပယ်
