Form Layout (1.0.2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Tabs
sk: Záložky

en: Sections
sk: Sekcie

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: No fields available.
sk: Nie sú dostupné žiadne položky.

en: Vertical tabs
sk: Vertikálne záložky

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
