Form Layout (1.0.2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Region
tr: Bölge

en: Custom
tr: Özel

en: Fields
tr: Alanlar

en: Add group
tr: Grup ekle

en: Switch
tr: Değiştir

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Layout settings
tr: Yerleşim ayarları

en: No fields available.
tr: Kullanılabilecek alan yok.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Region for @title
tr: @title için bölge
