Form Layout (1.0.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: No fields available.
af: Geen velde beskikbaar nie.
