Form Layout (1.0.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Region
be: Рэгіён

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Switch
be: Пераключэнне

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: No fields available.
be: Няма даступных палёў.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
