Form Layout (1.0.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
