Form Layout (1.0.3) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Tabs
cs: Záložky

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
