Form Layout (1.0.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Region
fa: ناحیه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش

en: No fields available.
fa: هیچ فیلدی در دسترس نیست.

en: Weight for @title
fa: وزن @title
