Form Layout (1.0.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Region
gl: Área

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Switch
gl: Cambiar

en: Tabs
gl: Lapelas

en: No fields available.
gl: Non hai campos dispoñíbeis.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
