Form Layout (1.0.3) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Region
hr: Regija

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: No fields available.
hr: Nema dostupnih polja.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
