Form Layout (1.0.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Region
is: Svæði

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Fields
is: Svæði

en: Tabs
is: Flipar

en: No fields available.
is: Engin svæði tiltæk.
