Form Layout (1.0.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: Fields
jv: Field

en: No fields available.
jv: Ora ānā field sing cumawis.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
