Form Layout (1.0.3) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Region
lv: Reģions

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Weight for @title
lv: Svars @title
