Form Layout (1.0.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Region
mn: Бүс
