Form Layout (1.0.3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt

en: Add group
nn: Legg til gruppe
