Form Layout (1.0.3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
