Form Layout (1.0.3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Region
ro: Regiune

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Switch
ro: Comută

en: Tabs
ro: Taburi

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: No fields available.
ro: Nici un câmp nu este disponibili.

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Region for @title
ro: Regiune pentru @title
