Form Layout (1.0.3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Region
ta: பகுதி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Add group
ta: குழு சேர்

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: No fields available.
ta: எப்புலங்களும் இல்லை.

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
