Form Layout (1.0.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: No fields available.
th: ยังไม่มีช่องรับข้อมูลที่ใช้งานได้

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
