Form Layout (1.0.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Region
ur: علاقہ

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
