Form Layout (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Field
es: Campo

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Region
es: Región

en: Custom
es: Personalizado

en: Fields
es: Campos

en: Switch
es: Cambiar

en: Tabs
es: Pestañas

en: Sections
es: Secciones

en: Layout settings
es: Opciones de diseño

en: Tab title
es: Título de pestaña

en: No fields available.
es: No hay campos disponibles.

en: Vertical tabs
es: Pestañas verticales

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Region for @title
es: Región para @title

en: Enabled entity types
es: Habilitar tipos de entidad
