Form Layout (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Field
fr: Champ

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Region
fr: Région

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fields
fr: Champs

en: Switch
fr: Changer

en: Tabs
fr: Onglets

en: Layout settings
fr: Paramètres de mise en page

en: Tab title
fr: Titre de l'onglet

en: No fields available.
fr: Aucun champ disponible.

en: Vertical tabs
fr: Onglets verticaux

en: Layout type
fr: Type de mise en page

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Region for @title
fr: Région pour @title

en: Enabled entity types
fr: Types d'entités activés
