Form Layout (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Field
id: Bidang

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Region
id: Wilayah

en: Custom
id: Tersuai

en: Fields
id: Bidang isian

en: Switch
id: Alihkan

en: Tabs
id: Tab

en: Layout settings
id: Pengaturan tata letak

en: No fields available.
id: Tidak ada isian data tersedia.

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Region for @title
id: Wilayah untuk @title

en: Enabled entity types
id: Jenis entitas yang diaktifkan
