Form mode control (8.x-1.0-beta0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Administration
de: Verwaltung

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Add new form mode
de: Neuen Formularmodus hinzufügen
