Form mode control (8.x-1.0-beta0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Administration
fi: Ylläpito

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Configure
fi: Määrittele

en: Add new form mode
fi: Lisää uusi lomakemuoto
