Form mode control (8.x-1.0-beta0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Administration
ja: 管理

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Configure
ja: 設定

en: Add new form mode
ja: 新しいフォームモードを追加
