Form mode control (8.x-2.0-rc1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Administration
es: Administración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Configure
es: Configurar

en: Add new form mode
es: Añadir un nuevo modo de formulario
