Form mode control (8.x-2.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Administration
it: Amministrazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Configure
it: Configura

en: Add new form mode
it: Aggiungi nuovo form mode
