Form Mode Control (8.x-2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Administration
ro: Administrare

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Configure
ro: Configurează

en: Add new form mode
ro: Adăugați mod formular nou
