Form mode manager (3.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Create
be: Стварыць

en: Role name
be: Назоў статусу

en: Fields
be: Палі
