Form mode manager (3.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Picture
bg: Изображение

en: Create
bg: Създаване

en: Role name
bg: Име на роля
