Form mode manager (3.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Picture
bn: ছবি

en: Fields
bn: ফিল্ড
