Form mode manager (3.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Picture
bs: Slika

en: Fields
bs: Polja

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
