Form mode manager (3.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Picture
ca: Imatge

en: Create
ca: Crea

en: Role name
ca: Nom del rol

en: Fields
ca: Camps

en: Position
ca: Posició

en: Examples
ca: Exemples

en: - Any -
ca: - Qualsevol -
