Form mode manager (3.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Picture
cy: Darlun

en: Create
cy: Creu

en: Role name
cy: Enw swyddogaeth

en: Fields
cy: Meysydd

en: Position
cy: Lleoliad
