Form mode manager (3.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Picture
da: Billede

en: Create
da: Opret

en: Role name
da: Navn

en: Fields
da: Felter

en: Position
da: Placering

en: Examples
da: Eksempler

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Contributor
da: Bidragyder

en: Local Tasks
da: Lokale opgaver
