Form mode manager (3.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Picture
dz: པར།

en: Role name
dz: ལས་འགན་གྱི་མིང་།
