Form mode manager (3.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Picture
el: Εικόνα

en: Create
el: Δημιουργία

en: Role name
el: Όνομα ρόλου

en: Fields
el: Πεδία

en: Position
el: Θέση

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
