Form mode manager (3.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Picture
es: Imagen

en: Create
es: Crear

en: Role name
es: Nombre del rol

en: Fields
es: Campos

en: Position
es: Posición

en: Examples
es: Ejemplos

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Contributor
es: Colaborador
